RBD-Forum-Cosminutza Manea Cosmina
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Dulce Maria, protagonista filmului `Una vez mas`

In jos

Dulce Maria, protagonista filmului `Una vez mas` Empty Dulce Maria, protagonista filmului `Una vez mas`

Mesaj  Admin Mier Iul 02, 2008 10:43 am

Dulce Maria, protagonista filmului `Una vez mas

Dulce Maria , membra a trupei RBD, a fost aleasa pentru a interpreta rolul principal in filmul `Una vez más`, informeaza eluniverso.com.

Producatorul acestei pelicule este Stan Jakubowicz, care a produs si `Sotia Fratelui Meu` (La Mujer de mi hermano, cu Barbara Mori si Christian Meier in rolurile principale).

`Dulce Maria m-a impresionat prin multiplele ei talente. Poate juca in filme, poate canta si chiar compune. In acest film o vom putea vedea facand toate astea`, a explicat Stan Jakubowicz decizia de a o coopta pe membra trupei RBD in noua sa productie.


Povestea `Una vez más` este cea a unei tinere pe nume Leo (personaj interpretat de Dulce Maria ), pasionate de muzica si pictura, care se indragosteste de un barbat cu 20 de ani mai in varsta, casatorit si cu un copil bolnav de autism.


Dulce Maria va participa si la realizarea coloanei sonore a filmului `Una vez más`. Ea va compune si va interpreta mai multe melodii de pe soundtrackul peliculei.


Dulce Maria nu este singura membra RBD care va ajunge pe marele ecran. Alfonso Herrera va ajunge si el in cinematografe, in aceasta toamna, cu filmul `Volverte a ver`.

Bestmusic

Admin
Admin

Mesaje : 338
Data de înscriere : 26/06/2008

https://rbd-rumania4ever.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum