RBD-Forum-Cosminutza Manea Cosmina
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Dulce Maria vrea sa colaboreze cu Shakira

In jos

Dulce Maria vrea sa colaboreze cu Shakira Empty Dulce Maria vrea sa colaboreze cu Shakira

Mesaj  Admin Mier Iul 02, 2008 10:32 am

Dulce Maria vrea sa colaboreze cu Shakira


Desi se bucura de succes atat in cariera muzicala alaturi de RBD, cat si in cea de actrita, Dulce Maria inca mai are vise neimplinite. Unul dintre acestea este o colaborare in plan muzical cu Shakira , conform esmas.com.

La doar 22 de ani, a devenit cunoscuta in intreaga lume prin intermediul telenovelei Rebelde, apoi a avut succes si cu trupa Rbd , a scris o carte, iar in curand va incepe filmarile la o noua productie, intitulata `Una vez mas`.


`Incep in august filmarile pentru `Una vez mas` si sunt foarte fericita pentru ca este prima mea productie de acest tip`, a declarat Dulce Maria .


Desi multi tineri ar fi mai mai mult decat fericiti sa fie in locul ei, Dulce Maria nu se multumeste cu atat. Ea viseaza la o colaborare cu Shakira .


`Imi doresc mult ca intr-o zi sa pot compune alaturi de Shakira `, a declarat membra trupei RBD

Admin
Admin

Mesaje : 338
Data de înscriere : 26/06/2008

https://rbd-rumania4ever.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum