RBD-Forum-Cosminutza Manea Cosmina
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Christian de la RBD a fost arestat pentru posesie de droguri

In jos

Christian de la RBD a fost arestat pentru posesie de droguri Empty Christian de la RBD a fost arestat pentru posesie de droguri

Mesaj  Admin Mier Iul 02, 2008 11:16 am

Christian de la RBD a fost arestat pentru posesie de droguri
2007-09-11Christian Chavez, membru al grupului RBD, face o noua marturisire: el a fost arestat cu putin timp in urma la New York pentru ca avea asupra lui marihuana. Cantaretul a declarat ca a primit tigarea si a acceptat-o din ignoranta.

`Cu ceva timp in urma, in New York, mi-a fost oferita o tigara de marihuana. Dand dovada de inconstienta si lipsa de maturitate, am luat-o, nu am consumat-o, dar politia a aflat despre asta si ca urmare am fost nevoit sa merg la tribunal`, a dezvaluit Christian Chavez intr-un mesaj postat pe site-ul oficial al grupului.

Intamplarea a avut loc pe data de 15 mai, conform revistei People, editia in spaniola.

`Un proces verbal realizat de politie referitor la aceasta intamplare arata ca artestarea a avut loc pentru ca solistul a fost vazut cumparand o tigara de marihuana de la o persoana pe nume Curtis Bedford la intersectia dintre strazile Bleecker si Sullivan, la ora 5.50 dupa-amiaza. Imediat, politistul Brian Goldsborough le-a arestat pe cele doua persoane implicate si i-a luat marihuana lui Chavez`, se arata in revista People.

Membrul formatiei Rbd a scapat doar cu o infatisare la tribunal, pe data de 6 septembrie, unde a trebuit sa-si ceara scuze public pentru greseala facuta.

Admin
Admin

Mesaje : 338
Data de înscriere : 26/06/2008

https://rbd-rumania4ever.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum