RBD-Forum-Cosminutza Manea Cosmina
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Planurile membrilor RBD pentru 2008

In jos

Planurile membrilor RBD pentru 2008 Empty Planurile membrilor RBD pentru 2008

Mesaj  Admin Mier Iul 02, 2008 11:07 am

Planurile membrilor RBD pentru 2008

Desi se afla in plina campanie de promovare a discului Empezar desde cero, membrii RBD au avut timp sa-si faca planuri si pentru 2008.

Anahi , Dulce Maria , Maite, Christopher, Poncho si Christian au marturisit intr-o conferinta de presa ce-si doresc de la noul an.

Christian Chavez a declarat ca si-a propus sa mearga mai mult la sala, iar Dulce Maria ca vrea sa invete sa cante corect la chitara.

Alfonso Herrera a spus ca in 2008 va incerca sa gaseasca fericirea. El e multumit de felul in care merge cariera sa si spera sa continue la fel, dar in plus sa-si gaseasca implinirea si in plan personal.

Anahi isi doreste in mod desosebit sa aiba succes cu campania ei de lupta impotriva alimentarii necorespunzatoare. `Sper ca Fundatia Televista sa se puna pe picioare si sa devina functionala din februarie, vreau sa ajut cat mai multa lume`, a declarat membra Rbd .

La randul sau, Maite Perroni a afirmat ca-si doreste sa se maturizeze in continuare si sa devina tot mai buna in ceea ce face. `Aceasta perioada a fost una de invatare, de dedicare si de tenacitate. Vreau sa merg inainte, si ma gandesc la o multime de lucruri pe care mi-as dori sa le realizez`.

Christopher Uckermann a facut public faptul ca scrie si el o carte despre formatia RBD ( Anahi si Dulce Maria si-au declarat si ele aceasta intentie cu ceva timp inainte).

`Cea a lui Christopher este dedicata total trupei RBD, din acest motiv va dura o vreme pana sa iasa pe piata; a mea contine ganduri si reflectii personale pe care mi le-am tot notat de cand aveam 11 ani, e o carte foarte personala, in genul unui jurnal pentru tineri si pentru oamenii care o vor vrea, e felul meu de a spune ce gandesc`, a explicat Dulce Maria .

Revenind la activitatile actuale ale grupului RBD, Anahi , Dulce Maria , Maite, Christopher, Poncho si Christian vor avea maine (5 decembrie) premiera videoclipului Inalcanzable, la Ritmoson Latino.

Bestmusic

Admin
Admin

Mesaje : 338
Data de înscriere : 26/06/2008

https://rbd-rumania4ever.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum