RBD-Forum-Cosminutza Manea Cosmina
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Maite de la RBD a refuzat sa pozeze nud, in ciuda ofertei tentante

In jos

Maite de la RBD a refuzat sa pozeze nud, in ciuda ofertei tentante Empty Maite de la RBD a refuzat sa pozeze nud, in ciuda ofertei tentante

Mesaj  Admin Mier Iul 02, 2008 10:46 am

Maite de la RBD a refuzat sa pozeze nud, in ciuda ofertei tentante

Maite Perroni, membra a trupei RBD, a refuzat in urma cu cateva zile sa pozeze nud intr-o revista pentru barbati cu raspandire internationala, desi i s-a facut o oferta de milioane, informeaza surnoticias.com.

Cantareata nu a vrut sa dezvaluie exact despre ce suma era vorba, dar a declarat ca banii pe care i-ar fi primit daca accepta nu-i castiga din concerte si din vanzarile albumelor RBD. Cu toate astea, a decis sa refuze.

`Nu vreau sa spun ca nu voi face asta niciodata, dar acum, in acest moment nu vreau sa ma dezbrac. Cred ca nu este cazul. Cred ca ar fi o ofensa pentru familia mea si pentru iubitul meu. Nu-mi doresc sa-i supar. Cea mai indrazneata chestie pe care am facut-o a fost un pictorial sexy, dar deocamdata vreau sa mai las loc si imaginatiei`, a spus Maite Perroni.

Admin
Admin

Mesaje : 338
Data de înscriere : 26/06/2008

https://rbd-rumania4ever.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum